امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۱:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19605
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۰
تعداد بازدید: 66
ضرغام صادقی عضو هیئت رئیسه مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره ویژگی‌های وزرای دولت آینده، اظهار ...

ضرغام صادقی عضو هیئت رئیسه مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره ویژگی‌های وزرای دولت آینده، اظهار داشت: در شرایط کنونی کشور، مهم‌ترین معضلات مسائل اقتصادی است که بر سایر مسائل فرهنگی و اجتماعی سایه افکنده است.
وی افزود: مردم ثابت کردند که کشور و نظام‌شان را دوست دارند و از رهبری تبعیت کامل می‌کنند و در حماسه سیاسی به بهترین شکل ممکن شرکت کردند و ‌اکنون وظیفه دولت‌مردان است که مشکلات آنها را به شکل حماسی حل کنند.
این عضو هیئت رئیسه مجلس در ادامه یادآور شد: مشکلات کشور در صورتی حل می شود که افرادی در کابینه حضور یابند که دغدغه جدی رفع مشکلات مردم را داشته و از توانمندی و کارآمدی بالایی برخوردار باشند و حواشی سیاسی نداشته باشند.
صادقی با تأکید بر اینکه وزرای کابینه باید مشی اعتدالی داشته باشند، تصریح کرد: افراطی‌گری انسان را به سمت و سویی می‌برد که از اصل موضوع دور می‌شود.
وی متذکر شد: مهم‌ترین شاخصه‌های کابینه آینده اینست که وزرای آن تعهد و تخصص کامل و کارآمدی داشته باشند و دغدغه رفع مشکلات مردم برایشان بسیار ملموس و اولویت ویژه‌ای داشته باشد.
نماینده مردم شیراز در مجلس در پایان تأکید کرد: انتظار ما از دولت آینده این است که وزرا در حوزه کاری‌شان به صورت تخصصی فعالیت جدی داشته باشند تا در یک فضای آرام و بدون تنش به جایگاهی برسیم که مردم احساس پویایی، آرامش، نشاط و شادابی کنند و به سمت انسان متعالی در همه ابعاد گام بر‌دارند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها