امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۴:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19606
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۰
تعداد بازدید: 64
حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری با اشاره به اینکه برخی مطرح می کنند که اصول‌گرایان ...

حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری با اشاره به اینکه برخی مطرح می کنند که اصول‌گرایان در انتخابات اخیر شکست خورده‌اند، گفت: بنده معتقد نیستم که اصولگراها شکست خورده‌اند، اگر اصولگراها شکست خورده بودند، موضع می‌گرفتند. درحالی که اصولگراها هیچ موضع بدی نگرفتند.

وی با اشاره به اینکه رای اصولگرایان سرجای‌ خودش است، خاطرنشان کرد: بخشی از آرای آقای روحانی از رای اصولگرایان است و اینجوری نیست که آرای آقای روحانی برای اصلاح‌طلبان باشد.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه اصول‌گرایان هیچ مشکلی با آقای روحانی ندارند، گفت: آیت‌الله مهدوی کنی در پیام بسیار ارزشمندی که دادند، گفتند آقای روحانی از یاران امام و رهبری و عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز هستند.

حجت‌الاسلام ابراهیمی در پایان با اشاره به اینکه دلیلی ندارد که گفته شود اصولگراها شکست خوردند، تاکید کرد: اختلاف کاندیداهای اصولگرا باعث شد که رای اصولگراها یک کاسه نشود و گرنه رای اصولگراها سر جای خودش بود و اصولگراها شکست نخورده‌اند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها