امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۲:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19613
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۰
تعداد بازدید: 94
به گزارش گروه پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روابط عمومی مجلس شورای اسلامی با انتشار اطلاعیه‌ای توضیحاتی در خصوص اظهارات یکی ...

به گزارش گروه پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روابط عمومی مجلس شورای اسلامی با انتشار اطلاعیه‌ای توضیحاتی در خصوص اظهارات یکی از نمایندگان مجلس درباره استعلام کارشناسان هیئت تحقیق و تفحص از دانشگاه ازاد اسلامی ارائه کرد.

روابط عمومی مجلس در این اطلاعیه تصریح کرد که "بررسی استعلام کارشناسان تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد، طبق مهلت مقرر قانونی در حال انجام است".

متن این اطلاعیه به شرح ذیل است: در پی انتشار مصاحبه عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس که خبر آن در سایر رسانه‌ها نیز منتشر گردید مبنی بر اینکه حراست مجلس هنوز به استعلام کارشناسان تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد پاسخ نداده، به اطلاع می‌ رساند بر اساس روال قبلی در انجام مراحل استعلام کارشناسان به منظور تائید صلاحیت این افراد در یک فرایند اداری نزدیک به 4 ماه به طول می‌انجامید که در اقدامات جدید از سوی اداره کل توسعه منابع انسانی، زمان انجام مراحل اداری و انعقاد قرارداد و پشتیبانی مالی به حدود یک ماه تقلیل یافته و آن اداره نیز در تاریخ 8/4/92 یعنی به طور دقیق یک روز قبل از مصاحبه آقای سلیمی اسامی 30 کارشناس هیئت را جهت بررسی صلاحیت و اعمال نظر به مرکز حراست مجلس معرفی کرده است.

پیرو این نامه نیز، مرکز حراست که دستور انجام سیر مراحل بررسی در اسرع وقت را در این خصوص لحاظ کرده است؛ لذا همان‌طور که مشاهده می‌شود هیچ‌گونه تأخیر یا کم‌کاری در خصوص شروع اقدامات هیئت از سوی هیچ‌یک از بخش‌های مجلس شورای اسلامی صورت نپذیرفته است".
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها