امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۲:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19616
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۰
تعداد بازدید: 70
ضرغام صادقی عضو هیئت رئیسه مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به موکول شدن دیدار نمایندگان با ...

ضرغام صادقی عضو هیئت رئیسه مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به موکول شدن دیدار نمایندگان با رئیس‌ جمهور منتخب به پس از تعطیلات تابستانی اظهار داشت: زمان و نحوه این دیدار هنوز مشخص نشده است.

وی خاطر نشان کرد که در خصوص انجام این دیدار بعد از تعطیلات تابستانه مجلس برنامه ریزی خواهد شد.

عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به آغاز تعطیلات تابستانه نمایندگان ملت، درباره زمان دور دوم تعطیلات تابستانی آنها، گفت: دور دوم تعطیلات تابستانی مجلس احتمالاً نیمه دوم شهریورماه یعنی بعد از استقرار دولت جدید و رأی اعتماد به کابینه یازدهم خواهد بود.

صادقی همچنین به کمیته مشترکی که قرار بود بین مجلس و دولت جدید برای رایزنی درباره کابینه آینده تشکیل شود اشاره و تصریح کرد: هنوز هیچ کمیته‌ای بین مجلس و دولت جدید که نقش واسطه‌ای برای رایزنی درباره کابینه آینده داشته باشد، تشکیل نشده است.

وی یادآور شد: ما ترجیح می‌دهیم رئیس ‌جمهور منتخب، همکارانش را خودش انتخاب کند اما انتظارمان این است افرادی انتخاب شوند که معتدل و از جناح‌های مختلف سیاسی و در عین حال توانمند و کارآمد باشند و برای رفع مشکلات مردم گام بردارند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها