امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۲:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19625
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۰
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، با حضور مشاور مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، نماینده مردم کرمان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، با حضور مشاور مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی‌، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کرمان و جمعی از مدیران شهرستان راور مشکلات مربوط به واگذاری زمین در شهرک صنعتی راور مورد بحث و بررسی قرار گرفت‌.

در بازدید نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی‌، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کرمان و جمعی از مدیران شهرستان راور، علیرضا افشارشکیب مشاور مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با اشاره به اهمیت و مزیت‌های سرمایه‌گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی گفت: مهم‌ترین اولویت در سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران ایجاد زیرساخت‌ها در تمام شهرک‌ها و نواحی صنعتی است.

وی افزود: با توجه به هزینه‌بر و زمان‌بر بودن برخی طرح‌ها‌، ایجاد کارگاه‌های کوچک و زودبازده ‌در قالب تعاونی در حوزه صنایع کوچک زودتر به نتیجه می‌رسد.

مشاور مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران  وجود مشوقات را موجب بالارفتن سرمایه‌گذاری صنعتی برشمرد و اظهار داشت: اعتبارات تجدید ساختار صنایع و نوسازی و صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری می‌تواند در حل مشکلات مالی واحدهای صنعتی راهگشا باشد.

محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی مهم‌ترین دغدغه سرمایه‌گذاران در شهرستان راور را قیمت اراضی شهرک‌های صنعتی عنوان کرد و گفت‌: در نظر داریم با همکاری شرکت شهرک‌های صنعتی در مورد قیمت اراضی تجدید نظر کنیم و پس از بررسی‌های کارشناسی واگذاری براساس ‌قیمت‌گذاری‌های جدید صورت گیرد.

وی ادامه داد: امیدواریم با استثنا قرار دادن این شهرک و اعلام مصوبه جدید در مورد قیمت‌گذاری‌، سرمایه‌گذاری صنعتی منطقه افزایش یابد.

حمید قاسم‌نژاد مدیر‌عامل شرکت شهرک‌های صنعتی کرمان اظهار داشت: طبق نظر نماینده مردم در نظر داریم، قیمت‌ در این منطقه را تعدیل کنیم و براساس درخواست متقاضیان و اولویت‌بندی، ‌زمین‌های شهرک را واگذار کنیم.
انتهای پیام/2446/م30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها