امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 24
۱۹:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19626
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۰
تعداد بازدید: 94
جواد جهانگیرزاده عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ...

جواد جهانگیرزاده عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: سرنگونی هواپیمای ایرباس ایرانی با 298 مسافر در 12 تیر 67 توسط ناو جنگی آمریکایی در خلیج فارس جزو مواردی است که رفتار کاملا متناقض آمریکایی‌ها را نشان می‌دهد.

وی افزود: آنها با ادعای مبارزه با تروریسم، تمام امکانات خود را بسیج می کنند و یک شهر را به حالت تعطیل درمی‌آورند یا با تحریک افکار عمومی و لشکرکشی و جنگ‌افروزی دو نفر را دستگیر می‌کنند اما خیلی راحت تعدادی از مسافران بی‌ گناه کشورمان را به شهادت رساندند.

جهانگیرزاده با بیان اینکه آمریکایی‌ها به فرمانده ناو خود که هواپیمای مسافربری ایران را مورد حمله قرار ‌داد مدال افتخار دادند، تصریح کرد: این رفتارها نشانگر حقیقت کلام امام درباره خوی آمریکایی‌هاست که پایانی ندارد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اینکه بعد از گذشت بیش از 20 سال از حادثه ساقط کردن هواپیمای مسافربری ایرانی هنوز واکنش مناسبی از سوی آمریکایی‌ها ندیده‌ایم، گفت: این رفتارها برای کسانی که در داخل سنگ غرب را به سینه می زنند، بهترین گواه است تا چهره واقعیت آمریکا را مشاهده کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار