امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۶:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19630
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۱
تعداد بازدید: 111
به گزارش فارس به نقل از لس آنجلس تایمزٰ یک مقام وزارت خارجه روسیه با تایید این خبر گفته است وی از اینکه مقامات کشور اکوادور نتوانسته‌اند حمایت های ...

به گزارش فارس به نقل از لس آنجلس تایمزٰ یک مقام وزارت خارجه روسیه با تایید این خبر گفته است وی از اینکه مقامات کشور اکوادور نتوانسته‌اند حمایت های سیاسی لازم و وعده داده شده را از او به عمل آورند ناامید شده است.

اسنودن در دیدار با مقامات روسی مجددا تصریح کرده که خود را یک خائن نمی‌داند و هدفش باز کردن چشم جهانیان بر روی نقض حقوق شهروندان آمریکایی و همین طور شهروندان کشورهای عضو اتحادیه اروپا و پیمان ناتو بوده است.

مقامات روسی فهرست کشورهایی که برای پناهندگی سیاسی مدنظر اسنودن بوده اند را افشا نکرده‌اند. وی که از هنگ کنگ وارد روسیه شده به علت ابطال گذرنامه‌اش توسط دولت آمریکا بلاتکلیف مانده است.

برخی منابع می‌گویند روسیه از جمله کشورهایی است که برای پناهندگی سیاسی مدنظر اسنودن هستند البته روسیه اعلام کرده که اگر این فرد دست از افشاگری‌های خود بردارد می تواند در این کشور بماند. همچنین ممکن است روسیه با اعطای اوراق پناهندگی به روسیه به وی امکان خرید بلیط هواپیما و پرواز به کشور دیگری را بدهد.
انتهای پیام/ آ
برچسب ها:
آخرین اخبار