امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۵:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19635
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۱
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هر قطعه سکه تمام طرح جدید روز گذشته در معاملات بازار نقدی به یک میلیون و 142 ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هر قطعه سکه تمام طرح جدید روز گذشته در معاملات بازار نقدی به یک میلیون و 142 هزار تومان رسید؛ هر دلار آمریکا نیز در این روز کمی تقویت شد و در بازار غیر رسمی 3 هزار و 390 تومان خرید و فروش شد.

در همین حال قراردادهای آتی سکه هم از پانزدهم تیرماه جاری به 4 رسید افزایش می‌یابد؛ قراردادهای آتی در اولین روز معاملاتی بدون حد نوسان قیمتی با دوره گشایش به مدت 30 دقیقه در ابتدای جلسه معاملاتی آغاز و با دوره عادی معاملاتی و اعمال حد نوسان قیمت روزانه ادامه می‌یابد.

براساس این گزارش، قیمت پایه قرارداد آتی همان قیمت کشف شده در حراج تک قیمتی خواهد بود که مبنای حد نوسان قیمت روزانه برای ادامه معاملات در حراج پیوسته قرار خواهد گرفت.

بدیهی است در صورت عدم انجام معامله در حراج تک قیمتی، قرارداد آتی متوقف و مجددا همین فرایند روز کاری بعد تکرار خواهد شد.

بر اساس این گزارش روز گذشته قرارداد آتی سکه طلا تحویل تیرماه با 1.66 درصد افزایش یک میلیون و 137 هزار و 100 تومان ارزش‌گذاری شد.

همچنین قرارداد آتی سکه طلا تحویل مرداد ماه در همین روز با 1.62 درصد افزایش یک میلیون و 165 هزار 800 تومان داد و ستد شد؛ در این میان قراردادهای آتی تحویل شهریور ماه نیز از این روند افزایش مستثنی نبوده و با افزایش 19 هزار تومانی نسبت به روز معاملاتی گذشته خود یک میلیون و 197 هزار و 300 تومان داد و ستد شد.

انتهای پیام/ آ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها