امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۶:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19640
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۱
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، وزارت ارتباطات و فناوری ارتباطات در باشگاه پرسپولیس امروز برای استفاده ...

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، وزارت ارتباطات و فناوری ارتباطات در باشگاه پرسپولیس امروز برای استفاده از امکانات باشگاه ورزشی پیام و ایجاد آکادمی پیام پرسپولیس تفاهم‌نامه امضا کرده است.

بر اساس این قرارداد به مدت 3 سال بهره‌برداری از مجموعه ورزشی پیام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به باشگاه پرسپولیس واگذار می‌شود.

بر اساس این تفاهم‌نامه مدیریت و کار از مجموعه ورزشی پیام خواهند بود و مدیریت فنی و اجرایی آکادمی پیام پرسپولیس برعهده پرسپولیس است.

محمد رویانیان در خصوص علت این تصمیم گفت: طبق روش باشگاه‌های بزرگ دنیا هر باشگاه باید دارای اقتصاد پویا و درآمدزا باشد و بتواند برنامه‌های توسعه‌ای خود را تقبل کند.

رویانیان همچنین از افتتاح دانشگاه پرسپولیس در مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر داد و گفت: این دانشگاه در محل دانشگاهی که سابقا در وزارت ارتباطات وجود داشته مستقر می‌شود و از پاییز امسال هزار دانشجو در 17 رشته از جمله خبرنگاری ورزش و فوتبال پذیرش خواهد شد.

رویانیان در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس که پرسید آیا با تفاهم بهره‌برداری 3 ساله پرسپولیس از مجموعه پیام، امکان استفاده عموم مردم از این ورزشگاه از بین می‌رود، گفت: خیر مانند گذشته کارکنان وزارت ارتباطات و عموم مردم می‌توانند در کنار باشگاه پرسپولیس از این مجموعه استفاده کنند.

وی در پاسخ به سؤال دیگر خبرنگار فارس در خصوص میزان قرارداد واگذاری امکانات مجموعه ورزشی پیام وزارت ارتباطات به پرسپولیس و منفعت این کار برای وزارت ارتباطات گفت: فعلا مبلغی در قرارداد آورده نشده و درآمد حاصله بین وزارت ارتباطات و پرسپولیس تقسیم خواهد شد.

در این مراسم همچنین محمدحسن نامی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: جمهوری اسلامی ایران در تمامی زمینه‌ها تأثیرگذار است که یک نمونه از این تأثیرگذاری پیروزی مقابل تیم کره جنوبی و صعود به جام جهانی است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با ذکر خاطره‌ای از فوتبال گفت: در زمان صعود ایران به جام جهانی و پیروزی مقابل آمریکا من در کره بودم و صبح فردای آن روز وقتی به محل کار رفتم چند سبد گل مقابل در محل کار دیدم.

وی ادامه داد: آن سبدهای گل از طرف سفرای برخی کشورها از جمله یونان بود که آنها نیز از پیروزی ایران مقابل آمریکا خوشحال شده بودند.

نامی گفت: در ایران تیم‌های فوتبال ارزشمندی وجود دارد که پرسپولیس و استقلال از جمله آنها است، اما پرسپولیس به دلیل گذشته درخشان و قهرمانان بسیاری از جمله آقای پروین، استیلی و دایی که به جامعه تحویل داده طرفداران زیادی در ایران و خارج از ایران دارد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: به این دلیل با آقای رویانیان صحبت کردیم تا از امکانات بزرگ و وسیع مجمعه ورزشی پیام که دارای رشته فوتبال و سایر رشته‌های ورزشی است برای تقویت تیم پرسپولیس استفاده کند.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها