امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۲:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19644
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۱
تعداد بازدید: 100
به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، صبح امروز با امضاء ‌تفاهم‌نامه‌ای میان وزارت ارتباطات و فناوری ...

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، صبح امروز با امضاء ‌تفاهم‌نامه‌ای میان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، بهره‌برداری از مجموعه ورزشی پیام وزارت ارتباطات به مدت سه سال به باشگاه پرسپولیس واگذار شد تا از این پس آکادمی تازه تأسیس شده پیام پرسپولیس جایگزین باشگاه پیام شود.

محمدحسن نامی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه امضای این تفاهم‌نامه در جمع خبرنگاران گفت: کاری که امروز با باشگاه پرسپولیس انجام خواهد شد، برای قوی‌ترین کردن باشگاه پیام بوده است.

وی گفت: با این تفاهم‌نامه قصد داشتیم تا از زمینه آموزشی فوتبال باشگاه پرسپولیس برای قوی‌تر کردن باشگاه پیام استفاده کنیم و این کار منجر به افزایش درآمد بیشتر باشگاه پیام برای دو طرف تفاهم خواهد شد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین از راه‌اندازی مهمترین شهرک ICT ایران در استان البرز خبر داد و گفت: برنامه‌های احداث این شهرک در حال تدوین است و از حدود 6، 7 ماه پیش در این خصوص تصمیم‌گیری و مطالعه شده است.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها