امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۶:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19654
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۱
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس یحیی آل اسحاق در سی و یکمین نشست هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران با تقدیر و ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس یحیی آل اسحاق در سی و یکمین نشست هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران با تقدیر و تشکر از حضور حماسی مردم در انتخابات 24 خرداد ماه اظهار داشت: شرایط بسیار خوبی پس از انتخابات بوجود آمده و پیروزی گفتمان اعتدال، تدبیر، عقلانیت و اخلاق نشان داد که این گفتمان مورد درخواست همه کشور است و از هر کوچه و گذر بر همه اقشار شاهد احساس رضایت عمومی هستیم.

وی با ابراز امیدواری نسبت به اینکه انتخاب دولت یازدهم باعث بروز برکات داخلی و خارجی شود، اظهار داشت: برای آنکه این گفتمان در همه ابعاد ظهور کند لازم است تا اعتدال در همه ارکان مدیریتی و رفتاری دیده شود و در عمل شاهد تدبیر، تجربه و عقل در انجام امور باشیم.

وی افزود: امیدواریم فضای تعادلی جای روابط تخاصمی را بگیرد و حقوق فردی و اجتماعی در همه صحنه‌ها و ارکان وارد شود.

رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: برای شکل‌گیری گفتمان عدالت باید همه دست به دست هم بدهیم، آنچه گذشته را فراموش کنیم با همدلی و انگیزه فضای بوجود آمده را حفظ و عملیاتی کنیم و از فضای برنده - بازنده خارج شویم چرا که برنده گفتمانی است که همه مردم خواستار آن بوده‌اند.

وی افزود: بطور کتبی هم اعلام کردیم که تمام اتاق‌‌های باززرگانی کشور و اتاق تهران این آمادگی را دارد با تمام وجود در خدمت دولت باشد، لذا مطالعاتی که در کمیسیون تخصصی و نشست‌های هیئت نمایندگان مطرح شده است چه در قالب پروژه‌های پژوهشی و چه آنچه که صراحتا گفته شده، اتاق بازرگانی تهران این آمادگی را دارد تا مطالعات صورت گرفته را برای مشاوره و کمک به دولت یازدهم در اختیار آن‌ها قرار دهد.

آل اسحاق گفت: ما بنا داریم مجموعه کاملی را از مطالعات و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته را در اختیار رئیس جمهور منتخب قرار دهیم، چرا که این مطالعات حاصل تجربه و عقل کسانی است که در حوزه عمل و نظر قرار دارند و به زودی تقدیم رئیس جمهور منتخب می‌شوند

رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت که امکانات بالقوه‌ خوبی در کشور وجود دارد و به لحاظ اقتصادی کشور آماده جهش است به شرط آنکه فضا و تدبیر لازم اتخاذ شود.

وی افزود: همانطور که نهادهای داخلی و سازمان‌های بین‌المللی اعلام کرده بودند، کشور ما به لحاظ نیروی انسانی هیچ کمبودی ندارد و می‌‌توان از این پتانسیل به درستی استفاده کرد.

آل اسحاق گفت: علیرغم همه مسئولیت‌ها کشور برای یک جهش و پرواز آماده است.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها