امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۸:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19679
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۱
تعداد بازدید: 85
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فرامرز عظیمی شهردار منطقه 10 در جریان بازدید میدانی از روند اجرای طرح تعریض خیابان امام خمینی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فرامرز عظیمی شهردار منطقه 10 در جریان بازدید میدانی از روند اجرای طرح تعریض خیابان امام خمینی باتشریح اقدامات انجام شده در این پروژه گفت : این پروژه به همت تمامی دست اندرکاران و مشارکت و پشتیبانی معنوی شهروندان با سرعت ، دقت و کیفیت در حال اجراست و رویکرد این منطقه تکمیل پروژه در موعد مقرر و خدمت رسانی شایسته به مردم است .
وی افزود : فاز دوم این طرح در خیابان امام امام خمینی (ره) حد فاصل خیابان کارون تا خیابان قصرالدشت در حال اجراست و تاکنون عملیات عمرانی در ضلع شمال این معبر با اجرای 1150 متر پیاده روسازی ،700 متر تک جدول ، 330 متر نهر دهنه 50 با کانیو جانبی ، 3700 متر زیر سازی با استفاده از 900 تن آسفالت  و 330 متر جدول رفیوژ به پایان رسیده است.
عظیمی یادآور شد : همچنین در نشست های جداگانه با مسئولین شرکت های خدمات رسان آب ، برق ، گاز و مخابرات بر رفع معارضان تاسیساتی قسمت های باقیمانده پروژه تاکید شده و با همکاری این شرکت ها به زودی فاز دوم این پروژه به اتمام می رسد .
شهردار منطقه 10 با بیان این که بیش از 97درصد از املاک معارض واقع در طرح تملک شده خاطر نشان کرد: علیرغم مشکلات فراوان با عنایات الهی ، مشارکت شهروندان و همت و تلاش شبانه روزی دست اندرکاران  بیش از 95 درصد از املاک معارض رفع شده و مابقی نیز باید با جلب مشارکت مالکان و اعمال مقررات و ضوابط قانونی  به زودی رفع خواهد شد .
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها