امروز : سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ - 2017 January 24
۲۱:۲۶
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19684
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۲
تعداد بازدید: 98
به گزارش فارس به نقل از سلولار – نیوز، شرکت اپل حدس و گمان‌هایی که طی چند هفته قبل منتشر شده بود را صحت بخشید و سرانجام با ثبت یک مارک تجاری با نام ...

به گزارش فارس به نقل از سلولار – نیوز، شرکت اپل حدس و گمان‌هایی که طی چند هفته قبل منتشر شده بود را صحت بخشید و سرانجام با ثبت یک مارک تجاری با نام iWatch در کشور ژاپن ثابت کرد که در حال کار کردن روی یک ساعت مچی هوشمند است.

 "دفتر ثبت اختراعات و حق امتیازهای ژاپن" اعلام کرد که شرکت اپل درخواست خود برای ثبت مارک تجاری iWatch را اعلام کرده است که بر اساس این مارک تجاری می‌تواند رایانه یا ساعت تولید شود.

اپل هم مانند دیگر شرکت‌هایی که مارک تجاری و حق امتیاز را به نام خود ثبت می‌کنند محدودیت‌هایی در این زمینه دارد و باید بر اساس آنچه که اعلام شده است محصول خود را به تولید نهایی برساند. بر این اساس می‌توان گفت که اپل با این مارک تجاری جدید فقط قصد تولید ساعت مچی هوشمند را دارد.

شرکت اپل ثبت این مارک تجاری در کشور ژاپن را اوایل ماه گذشته انجام داد که البته خبر مربوط به این اتفاق چند روز قبل به صورت عمومی منتشر شد.

از مدت‌ها پیش شایعه شده بود که اپل قصد تولید ساعت مچی هوشمند را دارد و روی این محصول کار می‌کند. طی ماه‌های گذشته نیز از جانب منابع آگاه اخباری منتشر شد که نشان می‌داد این شرکت فعالیت‌هایی را در بخش سخت‌افزار این محصول انجام داده است.

هم‌اکنون اعلام شده است که iWatch به عنوان یک دستگاه کنترل از راه دور برای گوشی هوشمند آیفون محسوب می‌شود و این نظر مخالف آن است که ساعت مچی یاد شده به تنهایی یک گوشی هوشمند مستقل باشد.
انتهای پیام/ آ
برچسب ها:
آخرین اخبار