امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۵:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19686
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۲
تعداد بازدید: 89
به گزارش گروه اقتصاد بین‌الملل فارس به نقل از رویترز، مدیرعامل پالایشگاه مانگالور هند در نامه‌ای به وزیر نفت دهلی‌نو اعلام کرد: این پالایشگاه در حال ...

به گزارش گروه اقتصاد بین‌الملل فارس به نقل از رویترز، مدیرعامل پالایشگاه مانگالور هند در نامه‌ای به وزیر نفت دهلی‌نو اعلام کرد: این پالایشگاه در حال آماده شدن برای از سرگیری واردات نفت از ایران است.

شرکت پالایشگاهی مانگالور، بزرگ‌ترین مشتری هندی نفت ایران، در ماه آوریل، واردات نفت از ایران را به علت عدم ارائه خدمات بیمه‌ای از سوی بیمه‌گران هندی متوقف کرده بود.

مدیر عامل مانگالور در این نامه نوشته است، این شرکت تمامی اقدامات لازم برای ازسرگیری واردات و پالایش نفت ایران در پالایشگاه خود را انجام خواهد داد.

وی در نامه خود به نشست مقامات وزارت نفت و شرکت بیمه عمومی هند برای از سرگیری واردات نفت از ایران اشاره کرده است.

واشنگتن، ماه گذشته، معافیت دهلی‌نو از تحریم‌های نفتی ایران را به مدت 6 ماه دیگر تمدید کرد.

شرکت بیمه عمومی هند تاکید کرده است تا زمانی که معافیت‌ از تحریم‌ نفتی ایران برای هند وجود داشته باشد، احتمال اینکه شرکت‌های بیمه خارجی از پرداخت خسارت در صورت بروز حادثه‌ خودداری کنند، بسیار کم است؛ هر چند که مسئله معافیت از تحریم ایران شفاف نیست.

شرکت بیمه عمومی هند می‌تواند بدون وابستگی به بیمه‌گران اتکایی خارجی، خساراتی تا 5 میلیارد روپیه را پرداخت کند.

در حال حاضر، شرکت عصار هند نیز با وجود مشکلات بیمه‌ای از ایران نفت وارد می‌کند. این شرکت پس از دریافت مشاوره حقوقی مبنی بر اینکه تحریم‌های نفتی اتحادیه اروپا علیه ایران در مورد این شرکت نامربوط است، به واردات نفت از ایران پرداخت.
انتهای پیام/ آ
 
   
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها