امروز : سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 1
۱۲:۱۱
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 197
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۱۰
تعداد بازدید: 437
جعفر قادری سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 92 کل کشور در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود، به جلسه امروز اعضای این کمیسیون در ...

جعفر قادری سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 92 کل کشور در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود، به جلسه امروز اعضای این کمیسیون در مجلس اشاره کرد و اظهار داشت: در جلسه امروز نمایندگان دیگری از دولتجعفر قادری سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 92 کل کشور در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود، به جلسه امروز اعضای این کمیسیون در مجلس اشاره کرد و اظهار داشت: در جلسه امروز نمایندگان دیگری از دولت حضور یافتند و توضیحاتی در خصوص لایحه بودجه به نمایندگان ارائه دادند.

وی افزود: وزیر نفت، وزیر صنعت، معدن و تجارت، رئیس سازمان خصوصی‌سازی، رئیس کل بانک مرکزی و رئیس کل گمرک از مسئولینی بودند که با حضور در جلسه امروز توضیحاتی در خصوص لایحه بودجه سال 92 و اعضای کمیسیون تلفیق ارائه دادند.

به گفته قادری نمایندگان عضو کمیسیون تلفیق در جلسه امروز شبهات و سوالات خود را در خصوص لایحه بودجه مطرح کردند و دولتی‌ها نیز پاسخ‌های لازم را به آنها دادند.

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه اضافه کرد: قرار است کلیات لایحه بودجه در جلسه بعد از ظهر فردا مورد بررسی قرار گیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها