امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۵:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19704
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۲
تعداد بازدید: 63
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پیمان سنندجی با بیان این مطلب اظهار کرد: از روز پنج شنبه نخستین سری از اتوبوس های جدید ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پیمان سنندجی با بیان این مطلب اظهار کرد: از روز پنج شنبه نخستین سری از اتوبوس های جدید دوکابین به سمت تهران حرکت می کنند که امید است از هفته آینده شاهد ورود این اتوبوس ها به پایتخت و ناوگان اتوبوسرانی باشیم.

وی ادامه داد: 300 دستگاه اتوبوس دوکابین که هزینه های آن 100 درصد توسط شهرداری تهران پرداخت شده، هم اکنون در حال ترخیص از گمرک هستند که به مرور و تا پایان ماه این اتوبوس ها به سمت تهران حمل و وارد ناوگان خواهند شد.

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه تصریح کرد: با ورود 300 دستگاه اتوبوس جدید دوکابین به ناوگان، روزانه بیش از 400 هزار نفر به ظرفیت ناوگان اتوبوسرانی تهران و حومه افزوده می شود و می توانیم خدمات رسانی بهتر و گسترده تری به شهروندان تهرانی داشته باشیم.

وی افزود: اتوبوس های جدید دوکابین مانند اتوبوس های قبلی، از استاندارد های روز دنیا برخوردار بوده و سیستم های ایمنی، سرمایشی، گرمایشی و... مناسبی دارند. 

سنندجی با بیان اینکه این اتوبوس ها به محض رسیدن به تهران و انجام سرویس  وارد خطوط BRT می شوند، گفت: شبکه اتوبوسرانی تندرو تهران عملاً به یکی از مدرن ترین سامانه های اتوبوسرانی دنیا تبدیل شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها