امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۸:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1971
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۷
تعداد بازدید: 154
مسعود اخوان در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: مهلت ثبت نام عتبات عالیات تا آخرین روز فروردین ماه بود و پس از اتمام مهلت ثبت نام بر طبق آماری که ...

مسعود اخوان در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: مهلت ثبت نام عتبات عالیات تا آخرین روز فروردین ماه بود و پس از اتمام مهلت ثبت نام بر طبق آماری که گرفته شده است حدود 76 هزار نفر برای اعزام به عتبات عالیات ثبت نام کردند که از صبح چهارشنبه هم می‌توانند برای انتخاب نهایی ثبت نام کنند.

وی افزود: محدودیتی برای اعزام وجود ندارد و تمام کسانی‌که ثبت نام کردند می‌توانند کاروان‌ها و تاریخ‌های مورد نظر خودشان را انتخاب کنند و مشکلی هم در اعزام آنها وجود ندارد.

مدیرکل امور عتبات عالیات در خصوص زمان اعزام کسانیکه در این دوره ثبت نام کرده‌اند گفت: اعزام از 25 اردیبهشت ماه تا 12 تیرماه انجام می‌شود و بعد از آن به دلیل قرار گرفتن در ایام ماه مبارک رمضان، در اواخر خرداد ماه زمان دور جدید ثبت نام‌ها را اعلام می‌کنیم.

اخوان افزود: در ثبت نام این دوره امکانی فراهم شده است که مردم می‌توانند از داخل منازل خود و به صورت اینترنتی ثبت نام کنند و این شیوه جدیدی است که تا کنون وجود نداشته است و کسانیکه امکان دسترسی به اینترنت داشته باشند می‌توانند زمان و مکان‌های مورد نظر را انتخاب کنند و پیش ثبت نام هم در این روش حذف شده است ضمن اینکه هزینه‌ای هم برای پیش ثبت نام توسط مراکز گرفته می‌شد که این مبلغ نیز در این دوره ثبت‌نام‌ها حذف شده است.

مدیر کل امور عتبات عالیات سازمان حج و زیارت ادامه داد: هزینه‌ها نسبت به دوره قبل تغییری نکرده است اما هیأتی را اعزام کردیم تا با عراقی‌ها مذاکره کنند و تا دو سه روز آینده نتایج آن مشخص می‌شود و اگر کاهش قیمت وجود داشته باشد اعلام می‌کنیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها