امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۰:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19724
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۲
تعداد بازدید: 95
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عواید حاصل از اکران فیلم سینمایی «آقای الف» اولین فیلم سه بعدی تاریخ سینمای ایران در برنامه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عواید حاصل از اکران فیلم سینمایی «آقای الف» اولین فیلم سه بعدی تاریخ سینمای ایران در برنامه ویژه‌ای که با همکاری موسسه سپاس از سه شنبه این هفته به مدت سه روز در سینما فرهنگ تهران برگزار می‌شود به بهبود یافتگان و بیماران سرطانی اختصاص می‌باید.

براساس این گزارش، در این برنامه ویژه که روزهای سه شنبه تا پنجشنبه 11 تا 13 تیرماه جاری ساعت 20 در سینما فرهنگ برگزار می‌شود عوامل فیلم به همراه علاقه‌مندان و در کنار بیماران و بهبود یافتگان سرطانی به تماشای «آقای الف» می‌نشینند.

همچنین روز پنجشنبه نیز جمعی از هنرمندان سینما، تئاتر و تلویزیون با حضور در سینما فرهنگ ضمن دیدار با دوستندارانشان «آقای الف» را روی پرده تماشا می‌کنند.

این برنامه با همکاری موسسه سپاس ، اولین موسسه ارتقا بخشی سطح کیفی مبتلایان به سرطان و بهبود یافتگان برگزار می‌شود و بنا بر توافقات به عمل آمده بهای بلیط نیز به شکل همت عالی با حداقل 10 هزار تومان برای روزهای سه شنبه و چهارشنبه و 15 هزارتومان برای روز 5 شنبه تعیین شده است.

بر پایه این گزارش، برنامه‌های ویژه ای  نیز از سوی برگزار کنندگان قبل و بعد از نمایش فیلم در سینما فرهنگ پیش بینی شده است.

طبق اعلام روابط عمومی فیلم سینمایی «آقای الف» حضور عموم علاقه‌مندان سینما در این برنامه آزاد است. 

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها