امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۹:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19738
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۲
تعداد بازدید: 107
به گزارش خبرنگار قضایی فارس، روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور اطلاعیه‌ای را در خصوص پرونده تالارهای بین‌المللی کیش صادر کرد. در این اطلاعیه آمده ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور اطلاعیه‌ای را در خصوص پرونده تالارهای بین‌المللی کیش صادر کرد.
در این اطلاعیه آمده است. بسمه تعالی
روابط عمومی نهاد ریاست جمهوری در ظهر جمعه هفتم تیر ماه جاری اطلاعیه‌ای علیه سازمان بازرسی کل کشور منتشر کرد.
جدا از متن سخیف و اهانت‌آمیز اطلاعیه که متناسب با شخصیت تهیه‌کنندگان و سفارش‌دهندگان این مطلب بود اعلام می‌دارد:
سازمان بازرسی کل کشور پیوسته بصورت مستند و طبق مقررات اقدام نموده و گزارش‌های دقیق، استوار و قانونی تهیه و ارائه می‌نماید که پرونده‌های مربوط به تخلفات کیش هم بخشی از این گزارش‌ها است.
در خصوص پرونده احداث تالارهای بین‌المللی کیش و صدور دستور مبنی بر ارائه تسهیلات 450 میلیون یورویی، گزارش کامل سازمان در تاریخ 5/4/1390 به دادسرای تهران شعبه پانزدهم بازپرسی ارسال شده است و مدعیان اگر توضیحی و دفاعی دارند به محضر قاضی ارائه دهند.
در خصوص انتشار اسناد نیز چون همین درخواست در ابتدای سال توسط معاون اجرائی رئیس جمهور صورت گرفته بود روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور بخشی از اسناد مربوط را طی اطلاعیه‌ای در تاریخ 17/2/1392 منتشر کرد.
لازم به ذکر است سازمان بازرسی طبق وظایف ذاتی به انجام تکالیف قانونی خود متعهدانه و با جدیت پرداخته و ادامه خواهد داد و این ناروائی‌ها و رفتار خلاف اخلاق و قانون مانع انجام مسئولیت‌ها نخواهد شد و بی‌تردید فعالیت خود را در ایام انتقال و جابجایی قدرت و مدیریت‌ها تشدید نموده تا از هرگونه تصمیم و اقدام خلاف قانون و غیرمتعارف و دردسرآفرین جلوگیری نماید و این پرخاشگری‌ها و فرافکنی‌ها به حول و قوه الهی خللی در جلوگیری از قانون‌گریزی و ایجاد فساد نخواهد کرد.
روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها