امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۳:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19744
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۲
تعداد بازدید: 120
محمد حسن نامی در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص قطع برنامه‌های شبکه‌های ایرانی از ماهواره ...

محمد حسن نامی در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص قطع برنامه‌های شبکه‌های ایرانی از ماهواره شرکت خدمات ماهواره‌ای اینتل‌ست اظهار داشت: اقدام شرکت خدمات ماهواره‌ای اینتل‌ست در جلوگیری از پخش شبکه‌های ایرانی از نظر قانونی توجیه ندارد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود:  طبق اساسنامه سازمان بین‌ المللی ارتباطات ماهواره‌ای این اقدام خلاف قوانین و مقررات بین‌المللی است.

وی گفت: ما این اقدام را از طریق سازمان ملل پیگیری خواهیم کرد تا جلوی این قبیل اقدامات غیر قانونی گرفته شود.

نامی تصریح کرد: قطع برنامه‌های پرس تی وی و العالم نشان می‌دهد که این شبکه‌ها در جذب مخاطب و انتقال مفاهیم و تاثیرگذاری موفق عمل کرده‌اند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: اکنون ما نیز باید امکاناتی را به وجود آوردیم که محتوی این شبکه‌ها به دست علاقمندان آشنایی با معارف اسلام و جمهوری اسلامی ایران برسد و در این رابطه طرح‌های جدید ماهواره‌ای در دستور کار است که زمینه انتشار معارف جمهوری اسلامی ایران را بی‌نیاز از خارجی‌ها فراهم می‌کند.

انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها