امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۲۱:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19745
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۲
تعداد بازدید: 106
سامان خلیلیان کارگردان تئاتر در گفت‌وگو با خبرنگار تئاتر فارس اظهار داشت: نمایش «تو هرگز نخواهی گشت» نوشته مرتضی شاه‌کرم است که از 27 تیرماه در سالن ...

سامان خلیلیان کارگردان تئاتر در گفت‌وگو با خبرنگار تئاتر فارس اظهار داشت: نمایش «تو هرگز نخواهی گشت» نوشته مرتضی شاه‌کرم است که از 27 تیرماه در سالن سایه مجموعه تئاتر شهر به کارگردانی بنده به روی صحنه می‌رود البته پیش از این قرار بود این نمایش را در تالار مولوی اجرا کنیم.

وی افزود: «تو هرگز نخواهی گشت» دارای سه اپیزود است که هر کدام از انها داستان مجزایی دارد اما نشانه‌هایی مشترک دارد؛ یک شخصیت پرسشگر در این اثر وجود دارد که هدایت می‌کند و داستان را جلو می‌برد.

خلیلیان با بیان اینکه «تو هرگز نخواهی گشت» به وضعیت مردم بعد از جنگ هشت ساله می پردازد، گفت: موضوع این نمایش به وضعیت اجتماعی مردم بعد از جنگ تحمیلی بوده و چگونگی صدمه خوردن زندگی آنها را به تصویر می‌کشد.

این کارگردان تئاتر درباره دلیل انتخاب این متن، بیان داشت: مرتضی شاه‌کرم را سالیان زیاد است که می‌شناسم،‌ او به دلیل اینکه در خرمشهر زندگی کرده است و این فضا را از نزدیک مشاهده کرده است، توانسته متنی را بنویسد که شخصیت‌های آن قابل درک و باور کردنی باشند.

در نمایش «تو هرگز نخواهی گشت» مرتضی شاه‌کرم، سارا قلی‌زاده‌آق‌قلعه، پروا آقاجانی، احمد صمیمی و سامان خلیلیان به عنوان بازیگر حضور دارند.

همچنین دیگر عوامل این نمایش عبارتند از سید محمدحسین مرعشی‌پور آهنگساز،‌ طراح نور و صحنه سامان خلیلیان و میلاد داودی دستیار کارگردان. 
انتهای پیام/ ا
 
برچسب ها:
آخرین اخبار