امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۴:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1975
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۷
تعداد بازدید: 226
علی مهدیخانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: کار جمع بندی و تشکیل پرونده در اداره کل بازرسی استان ایلام به اتمام رسیده و اکنون ...

علی مهدیخانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: کار جمع بندی و تشکیل پرونده در اداره کل بازرسی استان ایلام به اتمام رسیده و اکنون پرونده در مجتمع قضایی تهران در حال رسیدگی است.

وی ادامه داد: این پرونده طی ماه‌های قبل کار تکمیل آن از سوی این دستگاه نظارتی به اتمام رسیده و تحویل دستگاه قضایی شده است.

این مسئول اضافه کرد: در حال حاضر نیز هیچگونه دسترسی به این پرونده نداشته و تنها بر اساس اخبار دریافتی این پرونده در دادگاه انقلاب تهران در حال رسیدگی است.

مهدیخانی تصریح کرد: رسیدگی به این پرونده به دو دلیل اصلی یکی حجم خود پرونده و موضوعات کارشناسی و همچنین کثرت مراجعات مردم به دستگاه قضایی زمان‌بر شده است که امیدواریم در نخستین فرصت نتیجه این پرونده مشخص شود.

مدیرکل بازرسی استان ایلام گفت: از پیگیری و مطالبه به حق احمد شوهانی نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، سیروان، ملکشاهی و شیروان چرداول در خصوص پرونده مجتمع پتروشیمی ایلام نیز قدردانی می‌شود.

وی ادامه داد: امیدواریم پیگیری‌های نماینده مردم ایلام با عنایت به ظرفیت خود و دسترسی به مسئولان ارشد دستگاه قضایی تکلیف این پرونده هرچه زودتر مشخص شود.
انتهای پیام/2246/ی20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها