امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۱:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19771
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۲
تعداد بازدید: 132
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ حدود دو هفته‌ای می‌شود که اسفندیار مبتکر سرابی مدیر کلی کتابخانه عمومی ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ حدود دو هفته‌ای می‌شود که اسفندیار مبتکر سرابی مدیر کلی کتابخانه عمومی استان تهران را به سید جواد سادات فاطمی، سپرده است.

* مبتکر سرابی: همیشه سرباز نظام هستم

اسفندیار مبتکر سرابی مدیر کل سابق کتابخانه‌ عمومی استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار فارس درباره این جابه جایی اظهار داشت: سرباز نظام بوده و در حال حاضر در حراست نهاد کتابخانه‌ها فعال هستم.

وی ادامه داد: دو هفته‌ای است که بنده به حراست رفته و یک هفته است که آقای سید جواد سادات فاطمی مدیر کل هستند.

* سادات فاطمی: برنامه‌ها بزودی اطلاع رسانی می‌شود

سید جواد سادات فاطمی مدیر کل کتابخانه عمومی استان تهران در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: بنده در حال حاضر در دفتر کارم مشغول به فعالیت هستم و از هفته پیش به عنوان مدیر کل کتابخانه عمومی استان تهران معرفی شدم.

فاطمی درباره برنامه‌های فرا رو توضیح داد: با اصول، برنامه‌ و سیاستگذاری‌ها به دلیل فعالیت چند ساله آشنا هستم، اما اینکه قرار است چه اتفاقاتی رخ دهد بزودی اطلاع‌رسانی می‌شود.

به گزارش فارس، «سید جواد سادات فاطمی» متولد سال 1341 است و حدود 8 سالی مدیر کل خراسان رضوی، معاون امور استان‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور بوده و تقریبا با تمام کتابخانه‌های سراسر کشور به دلیل مسئولیت‌های فراوان در ارتباط بوده است.

گفتنی است، روز گذشته همزمان با نشست مسئولان و کتابداران کتابخانه‌های عمومی استان تهران از خدمات اسفندیار مبتکر سرابی تجلیل شد.

سادات فاطمی در این نشست عنوان کرده بود، سعی خواهم کرد در دوره جدید نیز به همان شیوه، رشد و شکوفایی کتابخانه‌های عمومی استان تهران را ادامه دهیم. مهمترین نکته برای رشد، نظم در کار و بالا بردن آستانه نقد پذیری است. چرا که کسی که نقد می کند بدون شک از سر دلسوزی ،علاقه و ارتقا کار و خدمات  نقد می کند و ما باید از آن استقبال کنیم.

وی افزود: همانند دوره مدیریت گذشته دفتر من برای شنیدن مطالب همکاران باز است و آماده شنیدن انتقادات و پیشنهادات خواهم بود.

در ادامه این نشست نیز هدایایی به رسم یاد بود به منظور تجلیل از خدمات اسفندیار مبتکر سرابی از سوی کارکنان اداره کل و روسای کتابخانه‌های عمومی شهرستان‌ها اهدا شد.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها