امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۳:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19779
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۲
تعداد بازدید: 111
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، نخستین نمایشگاه «کتاب انقلاب اسلامی و دفاع مقدس» در سال «حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی» در قالب ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، نخستین نمایشگاه «کتاب انقلاب اسلامی و دفاع مقدس» در سال «حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی» در قالب طرح شمس از 9 تیر به مدت یک هفته به مناسبت روز صنعت و معدن در محل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی نفت توسط گروه مطالعات اندیشه ورزان برپا شده است.

در این نمایشگاه بیش از 600 عنوان کتاب در حوزه‌های انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، ادبیات، کتب مذهبی و کودک و نوجوان عرضه شده است.

گروه مطالعات اندیشه ورزان در قالب «طرح شمس» با همکاری و مشارکت سازمان‌های صنعتی و اقتصادی آثار عرضه شده در این نمایشگاه‌ها را با تخفیف ویژه ارائه می‌کند.

در این راستا اندیشه‌ورزان برگزاری 35 نمایشگاه در سال جاری تا دهه فجر انقلاب اسلامی را برنامه‌ریزی کرده است که مخاطبان نمایشگاه ضمن تهیه کتب مورد نیاز در فهرست همراهان یار مهربان و شبکه داخلی کتابخوانی اندیشه‌ورزان قرار می‌گیرند.

نخستین نمایشگاه «کتاب انقلاب اسلامی و دفاع مقدس» به مدت یک هفته در سازمان‌های هدف برگزار می‌شود که سازمان‌ها و شرکت‌های علاقمند به حضور در این طرح می‌توانند درخواست خود را از طریق رایانامه andishevarzan.info@yahoo.com اعلام کنند.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها