امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۳:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19784
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۲
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسن ربیعی از پخش مجموعه تلویزیونی «مادرانه» با موضوع وقف در ماه مبارک رمضان از شبکه سوم سیما ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسن ربیعی از پخش مجموعه تلویزیونی «مادرانه» با موضوع وقف در ماه مبارک رمضان از شبکه سوم سیما خبر داد.

مدیر کل دفتر ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان اوقاف و امور خیریه در آستانه ماه مبارک رمضان اظهارداشت: در راستای ترویج هر چه بیشتر فرهنگ وقف در جامعه، مدت‌ها قبل ورود این موضوع مهم به سریال‌های تلویزیونی مورد توجه و در دستور کار قرار گرفت.

وی گفت: در این راستا ورود به موضوع وقف در قالب سریال‌های تلویزیونی ملی و استانی در دستور کار قرار گرفت و همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان، در تهیه و تولید سریال تلویزیونی "مادرانه" با موضوع وقف به صورت فعال مشارکت کردیم.

مدیر کل دفتر ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به گستردگی حوزه عملکرد وقف در کشور خاطرنشان کرد: در استانها نیز، زمینه مشارکت با شبکه‌های صدا و سیما برای نهادینه کردن موضوع وقف فراهم شده و امکان معرفی فرهنگ وقف در قالب سریال، میسر شده است.

ربیعی در تشریح عملکرد فعالیت‌های سازمان اوقاف و امور خیریه یاد آور شد: بیش از 80 درصد از برنامه‌های سازمان اوقاف در سه ماهه اول سال جاری اجرا شده است و دفتر ریاست و روابط عمومی در میان ادارات کل توانسته، مقام اول را کسب کند.

وی متذکر شد: در این راستا کمیته روابط عمومی با همکاری و مشارکت سایر دستگاه‌های اجرایی در برگزاری سی امین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم، توانست نقش سازنده و بارزی را ایفا کند.

ربیعی ادامه داد: مجموعه آورده ریالی و مشارکت دستگاه‌ها رقمی بالغ بر 80 میلیارد ریال برآورد می‌شود و براساس گزارش‌های کمیته بازرسی، کمیته روابط عمومی، در مسابقات قرآنی، مقام برتر را کسب کرده است.

وی با اشاره به نوآوری‌ها و بهره‌گیری از ابتکارات جدید در سازمان اوقاف و امور خیریه برای معرفی و نهادینه کردن فرهنگ وقف در جامعه افزود: طی سه ماهه اول امسال، بیش از 24 مورد نوآوری و ابتکار در مجموعه سازمان اوقاف و معاونت‌های فرهنگی، اوقافی و بقاع متبرکه مورد استفاده و بهره برداری قرار گرفته است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها