امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۱:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19801
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۲
تعداد بازدید: 186
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، واحد نظارت و ارزشیابی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سه مجوز کنسرت پاپ در شهرستان‌ها ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، واحد نظارت و ارزشیابی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سه مجوز کنسرت پاپ در شهرستان‌ها را صادر کرد.

براساس اعلام واحد نظارت و ارزشیابی، مجوز اجرای صحنه‌ای برای موسیقی گروه پاپ بابک جهانبخش به سرپرستی و خوانندگی بابک جهانبخش در سالن حجاب شهرکرد برای روزهای 14 و 15 تیرماه جاری ساعت 21 هر شب یک اجرا با اجرای 20 قطعاتی همچون؛ افسانه  ،پناهم ده، برو دیگه و چی شده به روی صحنه می‌رود.

گروه موسیقی پاپ احسان خواجه امیری به سرپرستی و خوانندگی احسان خواجه‌امیری در مجموعه فرهنگی و هنری حافظ (تالارسبز) شیراز در روزهای 13 و  14 ساعت 18 و 21 هر شب دو اجرا با اجرای 20 قطعه  همچون؛ تو رو آرزو نکردم، تو چشمات مال من نیست و هرکسی دنبال خبر می‌گرده و هر چی آرزوی خوبه مال تو به روی صحنه می‌رود.

گروه موسیقی پاپ شهرام شکوهی به سرپرستی و خوانندگی شهرام شکوهی، در سالن شاندیز جاده رشت به جیرده در روز 16 تیرماه ساعت 19 و 22 هر شب دو اجرا با اجرای 18 قطعه همچون؛ وقتی که باز صدای آب، این حق من نبود، از دست تو دلگیرم و بازم شب و بارون صادر شد.

امتیاز مجوز اجرای صحنه‌ای گروه بابک جهانبخش برای آوای دوران پرتیکان، گروه احسان خواجه امیری برای مؤسسه شیراز آبنوس و گروه شهرام شکوهی برای مؤسسه اندیشه مدرن گیل صادر شده است.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها