امروز : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 17
۰۹:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19808
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۲
تعداد بازدید: 107
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دوشنبه، «محی‌الدین کبیری» رئیس حزب نهضت اسلامی تاجیکستان امروز در جمع خبرنگاران با ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دوشنبه، «محی‌الدین کبیری» رئیس حزب نهضت اسلامی تاجیکستان امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به حوادث اخیر مصر گفت: کسانی که «محمد مرسی» را پس از سرنگونی «حسنی مبارک» به قدرت رساندند، امیدوار بودند که رئیس جمهور جدید با تیم خود در اسرع وقت با توجه به مشکلات موجود مردم، تصمیم می‌گیرد و اقداماتی را در جهت کاهش مسائل موجود به اجرا می‌گذارد.

وی تصریح کرد: اشتباه اصلی مرسی این بود که پس از سرنگونی رژیم حسنی مبارک و در طول مبارزات انتخاباتی خود بیش از حد به مردم وعده داد و در نتیجه به طور جدی فکر نکرد که برای حل مشکلات انباشته شده فرصت و تلاش بیشتری لازم است.

این شخصیت برجسته سیاسی تاجیک گفت که لازم بود کابینه تشکیل‌ شده با پیشنهاد مرسی، به اتخاذ یک برنامه توسعه دولت برای حداقل پنج تا 10 ساله پرداخته و به منظور انتقال ماهیت این برنامه به مردم اقداماتی را در یک سال گذشته انجام ‌دهد.

کبیری افزود: اگر طرفداران و مخالفان مرسی به زودی برای رسیدن به یک مصالحه تصمیم نگیرند، ارتش مصر ممکن است در آینده نزدیک با اعلام حالت اضطراری برای پنج یا شش ماه دیگر موضوع برگزاری انتخابات جدید ریاست جمهوری را نیز مطرح کند.

انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها