امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۳:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19816
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۲
تعداد بازدید: 106
حجت‌الاسلام محمدرضا جباران، عضو هیأت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

حجت‌الاسلام محمدرضا جباران، عضو هیأت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: انتشار این دوره اخلاق از پیش از حضور بنده در این مجموعه کلید خورده و چهار جلدش نیز منتشر شده بود که پس از شروع فعالیت من نیز چهار جلد دیگر آن منتشر و چند عنوان آن در نمایشگاه کتاب امسال رونمایی شد.

تدوین‌گر و ویراستار علمی مجموعه «اخلاق الهی» گفت: حاج آقامجتبی تهرانی یک مجموعه درس‌های اخلاقی داشتند که در این پروژه نوارهای مصاحبه‌های ایشان پیاده، غنی‌سازی و از حالت محاوره خارج شده است و در قالب این مجموعه منتشر می‌شود.

حجت‌الاسلام جباران یادآور شد: از مجلدهای این مجموعه «محبت الهی» برای دانشجویان و نوجوانان جذابیت دارد و دیگری نیز مجلد «پیوندها» را توصیه می‌کنم که برای خانواده‌ها و نحوه ارتباط آنها فامیل، آشنایان و سایرین مناسب است، البته همه بخش‌های این مجموعه آموزنده و خوب است منتها این دو اثر را با اولویت پیشنهاد می‌کنم.

وی با تاکید بر طولانی شدن فرآیند انتشار این مجموعه کتاب گفت: الان نزدیک سه تا چهار سال است که در این پروژه همکاری می‌کنم و تلاش داریم هر چه زودتر آن را به نتیجه برسانیم. از مجلدهایی که پیشتر منتشر شده «صبر و شکر»، «درآمدی بر اخلاق»، «محبت الهی» ، «پیوندها»  است و چهار عنوان نیز اکنون در دست انتشار است که دو عنوان آن «گناه و تقوا» و «توبه» است ، مجلد «قوه غضب» را نیز تلاش داریم تا پاییز آماده انتشار شود. این مجموعه از سوی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی منتشر می‌شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها