امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۱۱:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19832
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۴۱
تعداد بازدید: 123
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مسابقات دوبل تور تنیس جایزه بزرگ مردان کشور(OPTT) عصر امروز آغاز شد. مسابقات جایزه بزرگ ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مسابقات دوبل تور تنیس جایزه بزرگ مردان کشور(OPTT) عصر امروز آغاز شد.

مسابقات جایزه بزرگ تنیس مردان کشور (OPTT) که از چهارم تیر ماه کار خود را آغاز کرده است در بخش انفرادی و دوبل در مجموعه ورزشی امیر آمل پیگیری می‌شود.

همزمان با برگزاری مسابقات انفرادی یا سینگل، عصر امروز رقابت‌های بخش دوبل این دوره با حضور 12 تیم برگزار شده است که در هر تیم دو تنیسور حضور دارند و می‌توان از تیم انوشا شاه‌قلی و اشکان شکوفی به عنوان یکی از تیم‌های مدعی و معروف این مسابقات نام برد.

نفرات برتر این بخش از رقابت‌های جایزه بزرگ تنیس مردان کشور نیز تا روز جمعه مشخص می‌شوند.

در بخش انفرادی این مسابقات که با حضور 128 تنیسور دنبال شده و با پایان دور مقدماتی و پیگیری رقابت‌ها در دور اصلی همراه است، هشت نفر برتر کشور برای رقابت در مراحل پایانی مشخص شدند.

در مرحله اصلی بخش انفرادی نیز هشت تنیسور برتر دور مقدماتی با 20 تنیسور عنوان‌دار با رنکینگ یک تا 20 کشور و چهار ورزشکار بخش رایت کارت با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

به گزارش فارس، مرحله نیمه‌نهایی و فینال مسابقات دوبل تور تنیس جایزه بزرگ مردان کشور(OPTT) روز جمعه هفته جاری برگزار می‌شود.
انتهای پیام/86012/ت20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها