امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۰۲:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19835
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۴۱
تعداد بازدید: 135
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، شهر رویدر مرکز بخش رویدر در غرب مرکز هرمزگان، از ظهر امروز به ویژه طی ساعت 15:48 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، شهر رویدر مرکز بخش رویدر در غرب مرکز هرمزگان، از ظهر امروز به ویژه طی ساعت 15:48 با وقوع زمین‌لرزه‌ای به بزرگی پنج ریشتر چندین‌بار لرزیده است.
پس از زمین‌لرزه مذکور همچنین این بخش از شهرستان بندرخمیر طی ساعات 17:37، 18:38 و 18:44 نیز به تربیت با زمین‌لرزه‌هایی به بزرگای 3.7، 3.4 و 3.8 ریشتر در مقیاس زمین لرزیده است.
همچنین در جدیدترین زمین‌لرزه‌ها نیز رویدر دو بار دیگر در ساعت 18:50 با زمین‌لرزه‌هایی به قدرت 2.6 و 3.3 ریشتر لرزیده است.
طبق گزارشات و بررسی‌های اولیه خبرنگاران فارس در منطقه تاکنون خساراتی در این بخش از شهرستان بندرخمیر بر اثر لرزه‌ها گزارش نشده است.
عبدالسلام جمالی رئیس شورای شهر رویدر ساعتی پیش و پس از وقوع زمین‌لرزه 5 ریشتری در این شهر، به خبرنگار فارس در بندرعباس، گفت: خوشبختانه علی‌رغم شدت این زمین‌لرزه تاکنون هیچ خسارتی در سطح شهر مشاهده نشده است.
حسین رنجبر مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان نیز در این راستا با بیان اینکه تمامی امور در منطقه تحت کنترل است، این مسئله را تایید می‌کند که تاکنون خساراتی در منطقه مشاهده و یا گزارش نشده است.
انتهای پیام/88001/ق20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها