امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۱:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1984
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۷
تعداد بازدید: 236
سیف‌الله فرزانه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آمل با بیان اینکه اگر چه اثرات گرانی ارز در ایران بیش از کشورهای دیگر بود اما این امر موجب از ...

سیف‌الله فرزانه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آمل با بیان اینکه اگر چه اثرات گرانی ارز در ایران بیش از کشورهای دیگر بود اما این امر موجب از رونق افتادن گردشگری نشد، اظهار کرد: این گرانی موجب کاهش مسافرت‌های خارجی و رونق گردشگری داخلی شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران با تاکید بر اینکه استان مازندران با استفاده از گردشگری ورزشی و توانایی‌های ورزشی شهرستان آمل می‌تواند میزان جشنواره ورزشی کشورهای عضو اکو باشد، یادآور شد: جشنواره کشورهای عضو اکو با حضور 10 کشور برگزار می‌شود که ما اعلام آمادگی کردیم آمل میزبان بخش ورزشی این جشنواره باشد.

فرزانه با تاکید بر اینکه هم اکنون اساتید دانشگاه مونیخ آلمان از 20 فروردین وارد مازندران شده و حضور خود را تمدید کرده‌اند به استقبال گردشگران خارجی از مازندران اشاره کرد و بیان داشت: با وحود ناکافی بودن راه‌های بین‌المللی دسترسی به مازندران امسال موفق به جذب 7700 گردشگر خارجی در مازندران شدیم.

وی با اشاره به اینکه محور هراز در ایام نوروز پرترددترین محور کشور بوده است، اظهار داشت: در سال گذشته میزان اقامت گردشگران در مازندران دو و نیم شب بود که این میزان در سال‌جاری به چهار شب اقامت رسیده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران با اشاره به تلاش‌ها برای ثبت جهانی قله دماوند گفت: برای ثبت جهانی این قله باید معادن کنترل شود تا مشکلات ثبت جهانی آن از میان برود.

انتهای‌پیام/86011/ح20/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار