امروز : سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 28
۲۱:۰۳
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19843
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۴۶
تعداد بازدید: 104
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی رئیس جمهور منتخب، حجت‌الاسلام حسن روحانی روز گذشته در نشست ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی رئیس جمهور منتخب، حجت‌الاسلام حسن روحانی روز گذشته در نشست هم‌اندیشی مدیران رسانه‌های داخلی به نقش رسانه‌ها در فراهم کردن زمینه حضور مردم در انتخابات اخیر اشاره کرد و گفت: رسانه‌ها بعداز انتخابات هم رسالت خود را به خوبی ایفا می کنند.

وی با تشکر از حضور مدیران رسانه‌ها در این جلسه که در محل استقرار موقت رئیس جمهور منتخب برگزار شد، تصریح کرد: در دولت آینده ارتباط با رسانه‌ها دو سویه باید باشد و انتظار این است که رسانه‌ها برای پیشبرد اهداف نظام و مردم به دولت کمک و از طرف دیگر نظرات و انتظارات مردم را به دولت منعکس کنند.

رئیس جمهور منتخب با بیان اینکه "دولت یازدهم انتظار ندارد رسانه‌ها یک‌سویه عمل کنند"، گفت: رسانه‌ها باید آنچه را که انتظار مردم است، بیان کنند و البته در شرایط فعلی که احزاب ما آنچنان فعال نیستند، بخشی از رسالت آنها هم بر دوش رسانه‌هاست.

روحانی خاطر نشان کرد: مردم انتظارات بر حق و نظرات قابل ملاحظه‌ای دارند و انعکاس انتظارات و مشکلات آنان و همچنین نقد دلسوزانه از وظایف رسانه‌هاست.

وی با بیان اینکه "هیچ دولتی بی نقص نیست"، تصریح کرد: در واقع رسانه‌ها نوعی نظارت دائمی بر کار حکومت و دستگاه‌های اجرایی دارند و این نقد برای دولت و کشور حتما مفید خواهد بود و در دستیابی به اهداف عالی نظام و مردم و همچنین تحقق مطالبات مطرح شده در انتخابات کمک خواهد کرد.

رئیس جمهور منتخب بار دیگر ابراز امیدواری کرد که شاهد ارتباط دو سویه خوبی میان دولت یازدهم و رسانه‌ها باشیم.

حجت‌الاسلام روحانی همچنین با اشاره به حجم زیاد کارها تا قبل از استقرار دولت یازدهم، ابراز امیدواری کرد فرصت مناسبی برای جلسه با اصحاب رسانه اختصاص یابد.

وی در پایان تأکید کرد که دیدار و همفکری با رسانه‌ها را برای دولت یازدهم فرصت می دانیم.

در این نشست، جمعی از مدیران رسانه‌های کشور نقطه نظرات خود را به منظور جمع‌بندی و بهره‌برداری کارگروه‌ها و کمیته‌های مشورت‌دهنده به رئیس جمهوری منتخب ارائه کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها