امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۷:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19847
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۴۶
تعداد بازدید: 100
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «مهدی عاکف» رهبر سابق گروه اخوان المسلمین مصر در مصاحبه با روزنامه مصری الوطن بیانیه اخیر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «مهدی عاکف» رهبر سابق گروه اخوان المسلمین مصر در مصاحبه با روزنامه مصری الوطن بیانیه اخیر ارتش مصر را خوب و متوازن توصیف کرد و این گمانه زنی را در این باره که این بیانیه انقلابی علیه رئیس جمهور یا تلاشی برای سرنگونی وی است را رد کرد.

وی بروز جنگ داخلی در مصر را رد کرده و گفت که این رسانه‌ها هستند که این موضوع را ترویج کرده و خواستار بروز آن هستند اما به زودی راه حلی برای این بحران حاصل خواهد شد.

عاکف تاکید کرد که اساس دموکراسی کاملا مشخص بوده و درخواست‌ها برای سرنگونی رئیس جمهور مصر با ساز و کارهای نظام دموکراسی همخوانی ندارد.

فرمانده ارتش مصر دیروز با صدور بیانیه‌ای که از تلویزیون مصر پخش شد به گروههای سیاسی این کشور مهلتی 48 ساعته داده تا به درخواست های مردم پاسخ دهند در غیر این صورت ارتش طرح خود را برای آینده مصر ارائه خواهد داد. در واکنش به اولتیماتوم ارتش، ریاست جمهوری مصر با صدور بیانیه‌ای بر مخالفت «محمد مرسی» رئیس جمهور این کشور با بیانیه ارتش مبنی بر اعطای مهلت 48 ساعته به منظور تحقق خواسته‌های ملت، تاکید کرد.

انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها