امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۴:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19849
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۴۶
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی رئیس‌جمهور منتخب حجت‌الاسلام روحانی به پیام تبریک رئیس جمهور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی رئیس‌جمهور منتخب حجت‌الاسلام روحانی به پیام تبریک رئیس جمهور ازبکستان پاسخ گفت.

روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک اسلام کریم اف رئیس‌جمهوری ازبکستان اظهار داشت که اراده دولت یازدهم ایران بر تحکیم و توسعه روابط با کشورهای منطقه و همسایه که متضمن صلح و ثبات است، استوار خواهد بود و یقینا ازبکستان جایگاه ویژه ای در آن خواهد داشت.

رئیس‌جمهوری منتخب ملت ایران همچنین از پیام تبریک رییس جمهوری ازبکستان تشکر کرده است.

همچنین حسن روحانی رئیس‌جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک چرونگ تن سانگ رئیس‌جمهوری ویتنام ابراز امیدواری کرد که دو کشور شاهد افزایش هرچه بیشتر مناسبات فی ما بین باشند.

رییس جمهوری منتخب با تشکر از پیام تبریک رییس جمهوری ویتنام، برای ملت و دولت این کشور آرزوی سعادت و توفیق کرده است.

حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک یوآخیم گاووک رییس جمهوری فدرال آلمان از گسترش و تحکیم مناسبات دو کشور استقبال کرد.

رییس جمهوری منتخب با تشکر از پیام تبریک رییس جمهوری آلمان، اظهار امیدواری کرد که روابط دو کشور براساس احترام متقابل و منافع مشترک و در جهت افزایش همکاری های دوجانبه ، منطقه ای و بین المللی تداوم و هرچه بیشتر توسعه یابد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها