امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۲۱:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19851
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۴۶
تعداد بازدید: 68
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان زنجان آیت‌الله سید احمد خاتمی در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان زنجان آیت‌الله سید احمد خاتمی در جمع کارکنان انتظامی استان زنجان با اشاره به فضیلت‌های ماه مبارک شعبان اظهار کرد: زیرساخت‌های یک اجتماع مطلوب از منظر قرآن سه عنصر امنیت، آرامش و اقتصاد است.

وی با بیان اینکه پلیس قبل از انقلاب در بین مردم خوشنام نبود، اظهار داشت: امروز به برکت انقلاب اسلامی خدمت در نیروی انتظامی افتخار بوده و پلیس جایگاه خود را در جامعه پیدا کرده است.

امام جمعه موقت تهران، نیروی انتظامی را نیروی آبرومند دانست و گفت: همه باید در راستای حفظ امنیت و آسایش جامعه با پلیس همکاری تنگا‌تنگ و نزدیک داشته باشند.

وی با بزرگداشت شهدای نیروی انتظامی تصریح کرد: بزرگداشت شهدای نیروی انتظامی در واقع تشویق به پاکی، پاکدامنی و امانتداری است و این یعنی اخلاق عملی.

خاتمی به تفاوت‌های نیروهای مسلح نظام اسلامی با نیروهای مسلح سایر کشورها اشاره و افزود: یکی از ویژگی‌های اساسی نیروهای مسلح ما دارا بودن پاکترین، زاهدترین و مخلص‌ترین فرماندهی یعنی فرمانده کل قوا است. 

وی با تاکید بر اینکه مهمترین علل ناکامی دشمنان انقلاب اسلامی، نعمت ولی‌فقیه است، گفت: دشمنان انقلاب اسلامی هر تجربه‌ای را توانستند برای سقوط این انقلاب پیاده کرده‌اند ولی به برکت وجود ولی‌فقیه تاکنون ناکام بوده‌اند.

عضو شورای مجلس خبر‌گان رهبری با اشاره به پیام رهبر کبیر انقلاب اسلامی که فرمودند "پشتیبان ولایت فقیه باشید تا کشور آسیب نبیند" اظهار کرد: در انتخابات سال‌جاری دشمنان آماده بودند با القاء اینکه نظام کاندیدای خاصی را مدّنظر دارد، فضای انتخابات را سرد کنند.

وی با تاکید بر اینکه خلق حماسه سیاسی در سال‌جاری به خاطر تدبیر ولی‌فقیه بود، گفت: انتخابات گردنه‌ای بسیار سخت برای نظام بود که با حضور پرشور و 72 درصدی مردم از این گردنه به سلامت و سربلندی عبور کردیم.

خاتمی با اشاره به توطئه‌های دشمنان و شائبه حمایت نظام از فردی خاص تصریح کرد: در انتخابات اخیر، رهبر معظم انقلاب بر هیچ یک از نامزدها نظر ندادند و کسی هم از رای ایشان خبر نداشت و این یعنی خنثی کردن شایعات.

وی با تاکید بر اینکه نظام جمهوری اسلامی ما در کمال امانتداری همیشه انتخابات را برگزار کرده است، گفت: تدابیر رهبری کشور را هدایت و حمایت‌های مردمی نیز کمک حال این انقلاب است.

امام جمعه موقت تهران در فراز دیگری از سخنان خود اظهار داشت: تجلی نظام، مقام معظم رهبری است و ایشان چشم بیدار امت هستند.

وی افزود: نسیم‌های رحمت خداوند مقاطعی دارد و فصل نیایش به ویژه ایام باقیمانده از ماه شعبان فرصت بسیار مغتنمی برای شکر‌گزاری از این نعمت‌ها بوده و باید خود را برای ماه صیام آماده کنیم.
انتهای پیام/2308/ق/ف4004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها