امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۱:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19865
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۴۶
تعداد بازدید: 166
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اینترنتی روزنامه الیوم السابع، «حمد عمران»، مشاور رئیس جمهوری مصر در امور رشد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اینترنتی روزنامه الیوم السابع، «حمد عمران»، مشاور رئیس جمهوری مصر در امور رشد و توسعه اجتماعی اعلام کرد که هم اکنون معاونان محمد مرسی و مشاوران وی در کاخ «القبه» و دفتر مشاوران ریاست جمهوری مصر در شهر «نصر» نشست‌هایی را جهت بررسی خواسته‌ها و مطالبات تظاهرات کنندگان مصری برگزار کرده‌اند.

عمران تاکید کرد که درباره تصمیماتی اتفاق نظر حاصل شده و به زودی این تصمیمات به اطلاع عموم مردم مصر خواهد رسید و امیدواریم که رضایت مردم مصر را جلب کنند.

مشاور رئیس جمهوری مصر در امور رشد و توسعه اجتماعی که با روزنامه مصری الیوم السابع مصاحبه می‌کرد، در ادامه گفت: دفتر ریاست جمهوری مصر در حال برآورده کردن خواسته‌ها و مطالبات مردمی است که با قانون اساسی مصر و منصب ریاست جمهوری این کشور در تعارض نباشد.

وی درباره این موضوع که به چه خواسته‌ها و مطالباتی پاسخ داده می‌شود و آیا با انجام اصلاحات در قانون اساسی یا تشکیل دولت وحدت ملی ارتباط پیدا می‌کند، توضیحی نداد و تنها به بیان این گفته اکتفا کرد که از بیان این تصمیمات معذور هستم چون در حال بررسی و تصویب می‌باشند.

مشاور مرسی در ادامه گفت: اگر برخی هنوز بر خارج کردن یاران و هواداران خود در میدان‌ها و خیابان‌ها اصرار می‌ورزند، بدانند که مرسی دارای هواداران و یاران بیشتری است و شماری از کسانی‌که روز گذشته در میدان‌ها و خیابان‌ها حضور یافتند، بخش اندکی از این هواداران را تشکیل می‌دهند و جوانان جریان‌های اسلامگرای مصر بر این موضوع اتفاق نظر دارند که از مشروعیت انتخابات و انتخاب محمد مرسی به عنوان رئیس جمهوری مصر دفاع و حمایت کنند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها