امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۱:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19872
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۴۶
تعداد بازدید: 75
محمد ابراهیم محبی نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به تمکین ...

محمد ابراهیم محبی نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به تمکین اصولگرایان به نتیجه انتخابات، گفت: اصولگرایات در انتخابات ریاست‌جمهوری 92 اخلاق انتخاباتی و سیاسی را به قانونگریزان انتخابات 88 آموزش دادند.

وی با بیان اینکه انتخابات 92 و پیروزی آقای روحانی با حدود ۳۰۰ هزار رای  بیش از حد نصاب در دور اول شبهه تقلب در انتخابات را برای همیشه باطل کرد، گفت: کسانی که نظام اسلامی را به تقلب در انتخابات متهم کرده بودند باید از ملت ایران عذرخواهی کنند چرا که ادعای دروغین آنها، صدمات زیاد اقتصادی، فرهنگی و سیاسی به نظام و مردم تحمیل کرد.

محبی با بیان اینکه کسانی که بدون هیچ سندی از تقلب در انتخابات ریاست‌جمهوری سخن می‌گفتند باید پاسخگوی مردم باشند، تاکید کرد: اصولگرایان با پیام‌های تبریک به رئیس‌جمهور منتخب ثابت کردند که در هر شرایطی رای مردم را محترم می‌شمارند اما برخی مدعیان اصلاح طلبی، رای مردم در شرایطی می‌پذیرند که مطابق میل آنان باشد.

نماینده مردم سنقر در ادامه با تاکید بر اینکه ادعای شکست اصولگرایان در انتخابات از سوی کسانی مطرح می‌شود که هیچ گزینه‌ای در انتخابات ریاست‌جمهوری نداشتند، افزود: اصولگرایی فکر و اندیشه است و هیچگاه شکست نمی‌خورد؛ چهار نامزد اصولگرا در انتخابات ریاست جمهوری موفق به کسب 45 درصدی رای مردم شدند و این در حالی که تنها گزینه اصلاح طلبان از صحنه رقابت کنار کشیده بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها