امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۶:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19878
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۴۶
تعداد بازدید: 82
منصور حقیقت‌پور نماینده مردم اردبیل، نمین و سرعین در خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان ...

منصور حقیقت‌پور نماینده مردم اردبیل، نمین و سرعین در خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری ایران توسط ناو آمریکایی وینسنس در 12 تیر 1367 نمونه آشکار تروریسم دولتی اظهار داشت: این اقدام به این منظور که روند جنگ که به نفع جمهوری اسلامی ایران در منطقه رقم می‌خورد متوقف شود، و تغییر موازنه جنگ به نفع عراق توسط و با ورود مستقیم آمریکا به جنگ انجام شد.

وی افزود: پیش از این اقدام حمایت آمریکا و کشورهای غربی از عراق در جنگ در سایه و به صورت پنهان صورت می‌گرفت اما در این مقطع با ورود مستقیم به جنگ حمایت آشکار خود از عراق را اعلام کردند و صراحتا نیز خود این اقدامات را بر عهده گرفتند.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: تشویق فرمانده ناو وینسنس توسط دولت آمریکا و دادن مدال افتخار به وی اوج دیوانگی و مستی آمریکایی‌ها را به نمایش می‌گذارد. این اقدام به عنوان یک لکه سیاه در طول تاریخ ثبت خواهد شد و افراد در طول اعصار هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری ایران توسط آمریکا را مورد قضاوت قرار داده و آن را محکوم خواهند کرد.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها