امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۶:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19884
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۴۶
تعداد بازدید: 122
احمد کریمی اصفهانی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص جنایت آمریکا در هدف قرار دادن هواپیمای ...

احمد کریمی اصفهانی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص جنایت آمریکا در هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری ایرباس کشورمان اظهار داشت: علیرغم داد و فریادهای آمریکا در حمایت از حقوق بشر و رعایت قوانین بین‌المللی ما به وضوح می‌بینیم آنها دست به اقدامی زدند که در قوانین بین‌المللی منع شده است.

کریمی اصفهانی با اشاره به تقدیر آمریکا از فرمانده آن عملیات ادامه داد:‌ آنها نه تنها وی را سرزنش نکرده بلکه به وی جایزه هم دادند و این نشان می‌دهد که این اقدام سهوی نبوده و کاملا با طراحی قبلی صورت گرفته است.

دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار با بیان اینکه آنچه که در آمریکا به عنوان قانون و حقوق بشر وجود دارد، چیزی بیش از قانون جنگل نیست، تصریح کرد: در حافظه تاریخی مردم ما برای جنایت‌های آمریکا، فقط مسئله مورد هدف قرار دادن ایرباس مسافربری نیست بلکه آمریکا هر روز با هواپیماهای بدون سرنشین خود در افغانستان و پاکستان مردم را به خاک و خون می‌کشد.

وی در خصوص جنایات آمریکا، به حمایت این کشور از معارضان سوری اشاره کرد و ادامه داد: ساقط هواپیمای مسافربری تنها یکی از جنایات آمریکاست که اگر بخواهیم برای آن کتاب قطوری بنویسیم قلم‌ها از کار می‌افتد.

کریمی اصفهانی با اشاره به مشی جمهوری اسلامی ایران در آگاهی بخشیدن به ملت‌ها در خصوص جنایات آمریکا گفت: اگر تا دیروز ملت‌ها آمریکا را با ژست حقوق بشر و مبارزه با تروریسم می‌شناختند دیگر حنای آمریکا برایشان رنگی ندارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها