امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۱:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19887
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۴۶
تعداد بازدید: 176
به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل از گمرک ایران، رئیس‌کل گمرک جمهوری اسلامی ایران گفت: یکی از مواردی که می‌تواند سبب تسریع و تسهیل امور گمرکی ...

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل از گمرک ایران، رئیس‌کل گمرک جمهوری اسلامی ایران گفت: یکی از مواردی که می‌تواند سبب تسریع و تسهیل امور گمرکی به خصوص تشریفات ترخیص کالا شود، منطقه‌ای کردن گمرکات کشور است که البته نیازمند بررسی و مطالعه کامل است.

عباس معمارنژاد تصریح کرد: تهیه مقدمات و بررسی اهداف، مبنای نظری طرح منطقه‌ای کردن گمرکات و همچنین بهره‌گیری از تجارب جهانی و ارزیابی نتایج حاصل از اجرای این طرح از جمله اقداماتی که باید از سوی کارشناسان انجام شود.

رئیس‌کل گمرک با اشاره به برخی از حساسیت‌ها در استان‌های کشور نسبت به طرح مزبور تأکید کرد: همه بحث‌هایی که تاکنون در این خصوص انجام شده، مباحث مقدماتی است که باید به طور دقیق و کامل تبیین و نهایی شود.

وی افزود: مبنای نظری اصل بهره‌وری، حاصل جمع کارایی و اثربخشی است و کارایی به معنای انجام درست کار و اثربخشی به مفهوم انجام کار درست خواهد بود؛ بنابراین اگر کار درست انجام شود، موجب افزایش بهره‌وری خواهد شد.
انتهای پیام/ آ
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها