امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۲:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19888
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۴۶
تعداد بازدید: 48
سرهنگ اسفندیاری، معاون عملیات پلیس راه کشور در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس گفت: تردد انواع موتورسیکلت از ساعت 12 روز پنج شنبه 13 تیرماه تا ساعت ...

سرهنگ اسفندیاری، معاون عملیات پلیس راه کشور در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس گفت: تردد انواع موتورسیکلت از ساعت 12 روز پنج شنبه 13 تیرماه تا ساعت 24 جمعه 14 تیرماه در محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

سرهنگ اسفندیاری در ادامه گفت: در محورکرج - چالوس تردد انواع تریلر و کامیون کماکان ممنوع است و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 روز جمعه تا ساعت 1 بامداد روز شنبه 15 تیرماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع و از ساعت 17 تا ساعت 1 بامداد شنبه از 15 کیلومتر بالای  مرزن آباد منطقه دزبن به سمت کرج یک‌طرفه خواهد بود.

وی افزود: در جاده هراز، تردد تمام کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا ساعت 24 روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه و از ساعت 6 تا ساعت 24 روز جمعه ممنوع است و تردد انواع تریلرها نیز همچنان از این محور ممنوع است.

همچنین سرهنگ سلبی گفت: در جاده دماوند نیز تردد تمام تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 تا ساعت 24 روز جمعه از تهران به طرف قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

وی افزود: تردد تمامی تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 16 تا ساعت 20 روزهای پنجشنبه و جمعه 13 و 14 از محور زاهدان زابل و بالعکس ممنوع است.

انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها