امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۶:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19890
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۴۶
تعداد بازدید: 104
حجت‌الاسلام وحید احمدی نماینده کنگاور در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ...

حجت‌الاسلام وحید احمدی نماینده کنگاور در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به سالروز سرنگونی هواپیمای مسافربری ایران در آب‌های خلیج فارس توسط ناو آمریکایی اظهار داشت: این اقدام اوج خصومت و کینه آمریکایی‌ها از ملت ایران را نشان داد.

وی با بیان اینکه هواپیمای مسافربری ایران زمانی توسط آمریکایی‌ها ساقط شد که رزمندگان اسلام پیروزی‌های بزرگی را در جبهه‌ حق علیه باطل کسب کرده بودند، گفت: آمریکایی‌ها برای تحت‌تأثیر قرار دادن پیروزی‌های رزمندگان به هواپیمایی مسافربری شلیک کردند.

احمدی با تأکید بر اینکه ناو آمریکایی با اجازه مقامات این کشور و تعمداً به هواپیمای ایرانی شلیک کرده بود، گفت: شلیک به هواپیمای مسافربری مصداق همراهی با صدام در جنگ تحمیلی علیه ملت ایران بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره تداوم رفتارهای خصمانه آمریکایی ها اظهار داشت: آمریکایی‌ها به دلیل کینه‌توزی نسبت به ملت ما نه تنها هیچ‌گاه از اقدام ضد انسانی خود پشیمان نبوده و عذرخواهی نکردند بلکه به آن افتخار می‌کنند.

وی افزود: آمریکا بزرگ‌ترین حامی تروریسم در جهان است و شرایطی که در عراق، افغانستان و سوریه به وجود آمده، نمونه‌های دیگری از اقدامات تروریستی دولت آمریکاست.

احمدی در پایان با بیان اینکه آمریکایی‌ها پس از جنگ تحمیلی، بیش از گذشته نزد مردم ایران منفور شدند، گفت: نفرت ملت ایران از دولت تروریست آمریکا روز به ‌روز افزایش پیدا می‌کند؛ چرا که حمایت آمریکا از تروریسم در نقاط مختلف جهان محرز است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها