امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۵:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19894
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۴۶
تعداد بازدید: 50
مرتضی رئیسی، رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: موضوع اختصاص عوارض ...

مرتضی رئیسی، رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: موضوع اختصاص عوارض دخانیات برای تکمیل سالن‌های ورزشی دانش‌آموزی برای اولین‌بار است که در بودجه کشور صورت می‌گیرد.

وی اضافه کرد: هیچ زمانی در تاریخ بودجه‌نویسی کشور، اخذ عوارض از یک کالا برای تکمیل سالن‌های ورزشی دانش‌آموزی را نداشتیم که به نظرم این موضوع یک اقدام بسیار مثبت است.

رئیسی افزود: از واردکنندگان سیگار به ازای هر نخ سیگار وارداتی، 20 ریال اخذ می‌شود که نصف آن یعنی 10 ریال در اختیار وزارت آموزش و پرورش برای تکمیل پروژه‌های ورزش دانش‌آموزی قرار می‌گیرد؛ نصف دیگر این میزان نیز در اختیار وزارت علوم برای تکمیل مکان‌های فرهنگی قرار می‌گیرد.

معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش بیان داشت: حدود 90 میلیارد تومان برای تکمیل سالن‌های ورزشی دانش‌آموزی در بودجه 92 مصوب شده است که 60 میلیارد تومان آن از محل عوارضی ورود دخانیات به کشور اختصاص می‌یابد.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها