امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۵:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19901
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۴۶
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی انجمن اپتومتری ایران، سید رفیع حسینی از ورود لنزهای نرم جدید به بازار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی انجمن اپتومتری ایران، سید رفیع حسینی از ورود لنزهای نرم جدید به بازار خبر داد و گفت: این لنزها از خاصیت پوشش دهی آستیگمات‌های بالای ۵ و ۶ نمره برخوردارند و تا سال‌های گذشته لنزهای موجود در بازار تنها محورهای خاصی را پوشش می‌دادند.

عضو انجمن اپتومتری ایران ادامه داد: لنزهای جدید علاوه بر پوشش اکثر محورها آستیگمات‌های درجه بالا را نیز تحت پوشش قرار می‌دهند.

 دبیر اجرایی شانزدهمین کنگره اپتومتری ایران همچنین به جزئیات برگزاری کنگره خبر داد و گفت: این کنگره 23 مرداد با هدف بررسی آخرین دستاوردهای جدید اپتومتری و با حضور اساتید و میهمانان داخلی و خارجی در سالن همایشهای رازی برگزار می‌شود.

رفع عیوب انکساری و ساخت عینک‌های طبی از جمله موضوعات حائز اهمیتی است که به گفته رفیعی در کنگره اپتومتری مورد بحث قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: علاوه بر تجویز عینک که یکی از روش‌های رفع عیب انکساری چشم است، روش‌های دیگری از جمله لنزهای تماسی و لیزرتراپی (لیزیک، لازک، فمتوسکند و ... ) نیز به فراخور وضعیت بیمار به کار گرفته می‌شوند با حضور اساتید چشم پزشکی بحث و تبادل نظر می‌کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار