امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۵:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19902
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۴۶
تعداد بازدید: 119
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دشتستان، محمدحسین پرآور شب گذشته در نشست مسئولان دستگاه‌های اجرایی دشتستان گفت: برگزاری دو ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دشتستان، محمدحسین پرآور شب گذشته در نشست مسئولان دستگاه‌های اجرایی دشتستان گفت: برگزاری دو انتخابات مهم در 24 خردادماه برگ زرینی بر تارک نظام اسلامی است.

وی با اشاره به این‌که انتخابات ریاست‌جمهوری 24 خرداد دو شاخصه مهم داشت، ادامه داد: در انتخابات 88 برخی کاندیداها با رفتار خود کام مردم را تلخ کردند اما در انتخابات 92 قانونمداری اساس کار تمامی کاندیداهای انتخاباتی بود.

معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار بوشهر تصریح کرد: تدابیر رهبر معظم انقلاب و حضور پرشور مردم در انتخابات 24 خردادماه تمام توطئه‌های دشمنان نظام و انقلاب اسلامی را نقش بر آب کرد و تا آخرین لحظات تمدید زمان رأی‌گیری سیل خروشان جمعیت مردم را در شعب أخذ رأی استان شاهد بودیم.

وی ادامه داد: به منتخبین شوراهای اسلامی شهر و روستا توصیه می‌کنم تمام توان خود را برای خدمت خالصانه و بی‌منت به مردم و آبادانی شهر و روستاها به کار گیرند.

پرآور با اشاره به شرح وظایف شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: شوراهای اسلامی شهر و روستا حلقه اتصال مردم و دولت هستند و مدیریت اموری را بر عهده دارند که از دولت جدا و به عهده مردم سپرده شده است.

وی عنوان کرد: شوراهای اسلامی باید شهرداری دلسوز، متعهد، متدین، مشرف به حوزه شهری، توانمند در تغییر، قدرتمند و ... را انتخاب کنند که بتواند زمینه‌ساز توسعه شهری شود.

معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار بوشهر اظهار داشت: کسب درآمد و جذب اعتبارات در حوزه شهری از مسائلی است که شوراهای اسلامی برای توسعه و ارتقای شهرها باید به آن توجه داشته باشند و باید با تلاش همه‌جانبه در این زمینه کوشا باشند.

وی افزود: قانون‌مداری، اجرای عدالت، بی‌طرفی و فراهم کردن شرایط برای حضور گسترده مردم در انتخابات 24 خردادماه، اصول مهمی است که مسئولان و مجریان انتخابات استان بوشهر تا آخرین لحظه به آن توجه داشته‌اند.

معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار بوشهر با اشاره به موفقیت‌های ایران اسلامی در عرصه ورزش گفت: ورود مقتدرانه به جام جهانی و پیروزی تیم والیبال ایران از دستاوردهای ارزشمندی است که اقتدار نظام اسلامی را در تمامی عرصه‌ها ثابت می‌کند؛ ورزشکاران با حماسه‌آفرینی و پیروزی خود سفیران ورزشی ایران اسلامی در جهان هستند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به مدیران و مسئولان اجرایی متذکر شد: اگر دستگاه‌های اجرایی قصد برپایی ضیافت به‌مناسبت ماه مبارک رمضان را دارند باید در برنامه‌های خود به اقشار محروم و نیازمند جامعه توجه داشته باشند و نیازهای ایشان را برطرف کنند.

معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار بوشهر تأکید کرد: مسئولان از برپایی سفره‌های ضیافت برای مدیران خودداری کنند و در برنامه‌های خود صرفاً به مستمندان توجه داشته باشند.

پرآور اظهار داشت: مشکلات اقتصادی به مردم فشار آورده و قدرت خرید قشر ضعیف جامعه کاسته شده است، باید از ظرفیت‌های مختلف جامعه برای حمایت از این افراد استفاده کنیم.

انتهای پیام/2452/م30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها