امروز : پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 20
۰۳:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19916
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۴۶
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از خوزستان، محمدرضا رحیمی شامگاه سه‌شنبه در آئین افتتاح واحدهای مسکن مهر این استان اظهار کرد: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از خوزستان، محمدرضا رحیمی شامگاه سه‌شنبه در آئین افتتاح واحدهای مسکن مهر این استان اظهار کرد: امروز پیشرفت مسکن مهر شهرستان دزفول مرهون سهم آورده به موقع متقاضیان مسکن مهر این شهرستان است و باید برای دیگر شهرستان‌ها نیز این موضوع یک الگو باشد.

وی افزود: خوشبختانه مسکن مهر در محدوده‌های خوبی دایر شده است و این امر باعث استقبال مضاعف متقاضیان از واحدهای مسکن مهر شده است.

معاون اول رئیس جمهور با تشکر از تلاش‌های استاندار خوزستان برای حمایت از مسکن مهر استان خوزستان عنوان کرد: اگر امروز مسکن مهر استان سر و سامان گرفته است به دلیل حمایت‌های استاندار و تعامل سایر مسئولان استانی است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به بازدیدهایی که امروز از مسکن مهر شهرستان دزفول داشتیم و البته بازدیدهایی که در سفرهای قبلی صورت گرفته بود به جرات می‌توان گفت که شرایط کار بسیار خوب و رضایتبخش است.

رحیمی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: با وجود تحریم‌های دشمنان دولت در سال‌های اخیر به‌ویژه در بخش مسکن کارها به خوبی پیش رفته و انجام شده و هیچ زمان متوقف نشده است.

وی افزود: امروز خوشبختانه در بخش کشاورزی و مهمتر از آن در بخش مسکن اقدامات بسیار خوبی در شهر و شهرستان‌ها انجام شده است.

معاون اول رئیس جمهور اظهار کرد: تا به امروز 120 هزار میلیارد تومان برای تسهیلات مسکن مهر متقاضیان در نظر گرفته شده است.

وی اضافه کرد: از زمان حضرت آدم تاکنون برای هیچ پروژه‌ای چون مسکن مهر کار نشده است.

رحیمی در ادامه از شهردار منطقه چهار شهرستان دزفول در حمایت از مسکن مهر شهرستان بسیار تقدیر کرد و گفت: امروز هر کاری که برای استان خوزستان و شهرستان دزفول که نماد مقاومت است، انجام می‌دهیم باز هم کم است.

انتهای پیام/72001/ر30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها