امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۰:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19939
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۴۶
تعداد بازدید: 82
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین در بیانیه ای که یک نسخه آن در اختیار روزنامه الوسط بحرین، اعلام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین در بیانیه ای که یک نسخه آن در اختیار روزنامه الوسط بحرین، اعلام کرد: نیروهای رژیم بحرین در طول چهار روز اخیر 9 شهروند از جمله یک کودک را بازداشت کردند.

این جمعیت افزود: نیروهای امنیتی در همین مدت به بیش از 35 خانه در مناطق مختلف بحرین یورش بردند.

در این بیانیه آمده است: نیروهای امنیتی یورش های گسترده ای بامداد دیروز دوشنبه به مناطق مختلف از جمله کرانة، باربار، الدراز، بنی جمرة، سترة و الدیه داشتند و به زور وارد خانه ها شده و آنها را تفتیش کردند.

براساس این بیانیه، بیش از 22 شهروند بحرینی در روزهای پنجشنبه تا یکشنبه گذشته به علت استفاده نیروهای رژیم بحرین از خشونت و زور آسیب های مختلف برداشتند.

این بیانیه افزود: نیروهای امنیتی همچنین به دو مسجد در مناطق السنابس و سار گازهای سمی و خفه کننده شلیک کردند و افراد ناشناس نیز به مسجد معروف شیخ میثم البحرانی در منطقه ام الحصم تعرض کرده و اسباب و وسایل آن را شکستند و نذورات را به سرقت بردند.

جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین همچنین از چهار مورد شکنجه توسط نیروهای امنیتی بحرین و 10 مورد تخریب وسایل مردم و یک مورد مصادره آنها در طول همین مدت خبر داد.

برپایه این بیانیه، نیروهای رژیم بحرین همچنین از گلوله های ساچمه ای و گازهای خفه کننده و سمی علیه مردم استفاده کردند.

بحرین از فوریه سال 2011 میلادی شاهد برگزاری تظاهرات و اعتراضات مسالمت آمیز مردمی است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها