امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۸:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19943
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۴۶
تعداد بازدید: 100
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجید میلاد در گفت‌وگو با شبکه العالم اظهار داشت: قوه قضائیه بحرین، عاملان شکنجه پرسنل پزشکی و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجید میلاد در گفت‌وگو با شبکه العالم اظهار داشت: قوه قضائیه بحرین، عاملان شکنجه پرسنل پزشکی و جمعی دیگر از زندانیان را تبرئه کرد. در کدام کشور دموکراتیک، شکنجه گران آزاد می گردند و زندانیان امکان احقاق حق خود را نداشته باشند؟

رژیم بحرین دیروز دو افسر شکنجه گر بحرینی را از اتهام شکنجه تعدادی از پرسنل پزشکی تبرئه کرد.

وی افزود: تبرئه عاملان شکنجه پرسنل پزشکی، زمینه تشدید شکنجه در زندان ها را فراهم می کند و به همین سبب است که در ماه گذشته میلادی، جمعیت وفاق ملی، 29 مورد شکنجه را رصد و ثبت کرد.

میلاد با تاکید بر اینکه استمرار سیاست شکنجه نشان و فرار از مجازات و تخریب مساجد در بحرین نشان دهنده تغییر نپذیرفتن رفتار رژیم آل خلیفه است، خاطر نشان کرد: گزارش کمیته حقیقت یاب بسیونی که به دستور پادشاه بحرین تشکیل شده بود، نتوانسته است، تاثیری بر رفتار رژیم بگذارد.

عضو دبیرخانه جمعیت وفاق ملی، محرومیت بحرینی ها از حقوق سیاسی را یکی دیگر از مشکلات مردم این کشور دانست و گفت: تا وقتی که شهروندان بحرینی از حقوق سیاسی خود محروم هستند، نمی توانند از حقوق انسانیِ مندرج در معاهدات بین المللی بهره مند شوند، زیرا حقوق بشر و حقوق سیاسی آمیزشی انکارناپذیر با یکدیگر دارند.

مجید میلاد نحوه برگزاری انتخابات در بحرین، اعم از انتخابات پارلمانی و انتخابات شهرداری ها را گواه غیر سالم نبودن انتخابات در این کشور دانست و گفت: رژیم آل خلیفه، هم در عرصه حقوق سیاسی و هم در عرصه حقوق بشر به گواهی اتحادیه اروپا، آمریکا، سازمان دیده بان حقوق بشر و همچنین سازمان عفو بین الملل محکوم است و گزارش کمیته حقیقت یاب بسیونی درباره وضع حقوق بشر در بحرین، بهترین سند در این خصوص است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار