امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 16
۲۳:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19952
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۴۷
تعداد بازدید: 91
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری صدی البلد، منابع مسئول در فرودگاه قاهره اعلام کردند که سیف بن مقدم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری صدی البلد، منابع مسئول در فرودگاه قاهره اعلام کردند که سیف بن مقدم البوعینین سفیر قطر در مصر امروز سه شنبه به طور ناگهانی این کشور را به مقصد دوحه ترک کرد و از بیان هرگونه اظهارات مطبوعاتی درخصوص ماهیت بازگشت به کشورش خودداری کرد.

این منابع افزودند: البوعینین کارهای خود را در سالن ویژه تشریفات فرودگاه تمام کرد و با یک فروند هواپیمای قطری عازم دوحه شد. وی از هرگونه روبرو شدن با مسافران سالن عادی فرودگاه پرهیز کرد و در لیست استفاده کنندگان از سالن تشریفات فرودگاه قاهره نام وی برای امروز از پیش ثبت نشده بود.

پیش از این شماری از مصری ها با طرح شکایت خواهان اخراج سفیر قطر از کشورشان به خاطر نقش قطر در حمایت از حکومت گروه اخوان المسلمین در مصر شده بودند. دادگاه دیوان اداری مصر ماه گذشته یکی از این شکایت ها را که خواستار صدور حکم قضایی برای ملزم کردن رئیس جمهور، نخست وزیر و وزیر خارجه به اخراج سیف بن مقدم البوعینین سفیر قطر از مصر شده بود، به هیئت ذیربط به منظور تهیه گزارش قانونی به عنوان مقدمه ای برای صدور حکم قضایی ارجاع داد.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها