امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۶:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19958
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۴۷
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه راشاتودی، «جیمز کلاپر» مدیر اطلاعات ملی آمریکا با ارسال نامه‌ای به نمایندگان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه راشاتودی، «جیمز کلاپر» مدیر اطلاعات ملی آمریکا با ارسال نامه‌ای به نمایندگان سنای آمریکا، بابت ارائه اطلاعات دروغ به آنها عذرخواهی کرد.

کلاپر در تاریخ 12 ماه مارس با حضور در کمیسیون اطلاعات مجلس سنا به سوالات نمایندگان درباره جاسوسی از شهروندان آمریکا پاسخ و داد و زمانی که یکی از نمایندگان از وی پرسید که آیا شما اقدام به جمع‌آوری اطلاعات از شهروندان آمریکایی می‌کنید، گفت: خیر.

کلاپر به سناتور «رون ویدن» گفت که این سازمان اقدام به جمع آوری اطلاعات نمی‌کند و اگر موردی باشد، سهوا و نه از روی عمد صورت گرفته است.

پس از افشاگری «ادوارد اسنودن» درباره فعالیت‌های جاسوسی این سازمان از شهروندان آمریکا، کلاپر اعلام کرده که در زمان پاسخ گویی به سوالات دروغ گفته است.

افشای اسناد جاسوی دولت آمریکا موجب شده تا مردم این کشور و نمایندگان کنگره به شدت به عملکرد سازمان اطلاعات ملی آمریکا انتقاد کنند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها